Vajalik

une-PAUS

Sa üllatud kui kuuled paljudel inimestel su ümber on uneprobleeme.

Une-PAUS on lihtne ja kiire võimalus tõsta une kvaliteeti ning seeläbi muuta ka olemine paremaks ning töötegemine efektiivsemaks. 

Sisu:

Sündmuspaika liikumine: Esmalt liigutakse sobival kuupäeval sündmuse toimumispaika, kus ootab teid ees psühholoog ja unenõustaja Krista Peet. Une-PAUS võib aset leida kas teie kontoris või teie meeskonna suurust ja töökoha asukohta arvesse võtvas inspireerivas ruumis.

Une ja unehäirete koolitus: Seejärel leiab aset praktiline pooletunnine huvitav vestlus unest ja unehäiretest, mille käigus aitab Krista Peet teie meeskonna und toetada. Une ja unehäirete koolitus sobib kõikidele inimestele. Vestluse käigus antakse ülevaade unefüsioloogiast, unehäiretest ja ravimeetoditest ning jagatakse palju praktilisi nippe ja soovitusi, kuidas unekvaliteeti toetada.

Une-PAUS'i 30 minutiline sisuline osa on piisavalt pikk, et õpetaja saaks oma olulised ideed edasi anda, kuid piisavalt lühike, et kuulaja suudaks idee endasse võtta, ära seedida ning mõista olulist informatsiooni.

Tugi: Et nälg arendustegevuselt tähelepanu eemale ei kisuks, pakume õpetuse järel une-PAUS'ist osavõtjatele ka tervislikke jooke ja snäkke.

X-faktor: Kas Sa tead, kuidas nimetatakse seda seisundit, mille puhul on raske voodist välja saada? Une-PAUS'il saad teada!

Koht: Kontoris või mõnes inspireerivas paigas.

Kellele: Grupi suurus kuni 50 in.

Kestus?ca 1-1,5 h.

Väärtus: Rahu, produktiivsuse suurendamine, värskus, uued teadmised.

Broneeri või küsi lisaküsimusi: