Huvitav

looma-PAUS

Kaasahaarav meeskonnasündmus, mille käigus saate oma tiimiga avastada loomariiki zooloog Aleksei Turovski ja/või Mati Kaaluga ning uurida Tallinna Loomaaia põnevaid asukaid.

Sisu:

Ühineme loomariigiga: Esmalt viime looma-PAUS'käigus teie tiimi töökoha rüpest mugava bussiga sadade loomade, lindude ja roomajate juurde Tallinna Loomaaeda, kus teid võtab vastu armastatud zooloog Aleksei Turovski või Tallinna Loomaaia endine direktor Mati Kaal. Nende andekate zooloogide kümnete aastate pikkune kogemus aitab teie meeskonnal avastada loomariigis seda, mida te ise näha ei oskaks.

Jalutuskäik loomaaias: Me ei saa eirata seda, et oleme osake loomariigist. Loomadelt on inimestel palju õppida, olgu see meeskonnatöö või hirmudest lahti saamine või kohanemine kas uue keskkonna või ilmastikuoludega. Tunniajase õpperännaku/jalutuskäigu ajal tutvustab Mati Kaal või Aleksei Turovski loomaaia asukaid ja räägib teie tiimile nende kohta põnevaid lugusid, mis aitavad meie enda liigi olemust looduse osana paremini mõista.

Piknik: Enne kontorisse naasmist peame maha ka ühe mõnusa pikniku.

X-faktor: Kas oled mõelnud, millise looma või linnuga sa kõige enam sarnaned? Looma-PAUS annab selleks sisekaemuseks suurepärase võimaluse.

Koht: Tallinna Loomaaed.

Kellele: Grupi suurus kuni 50 in.

Kestus?ca 1-1,5 h

Väärtus: Loodus, värskus, uued teadmised, meeskonnatöö tugevdamine.

Broneeri või küsi lisaküsimusi: