Milestone Live & 
Radiustech Studio
 
#ärajätaära
#teostateadlikult
→ Kuidas turundada tänases reaalsuses oma tooteid
→ lisada väärtust juurde brändile / ettevõttele
→ motiveerida, inspireerida ja tunnustada 
oma töötajaid
→ suhelda klientidega
→ või korraldada üritusi ja konverentse
?
Ära jäta oma sõnumit edastamata, vaid tee seda teadlikult!
voogedastus on selleks hetkel parim lava.
Eelolevatel kuudel on soovitatav mitte korraldada üritusi. 
Emotsioone, uudiseid, kultuuri ja infot, mida edasi anda, on aga palju. 
Selleks olemegi loonud hübriidse stuudioprojekti, mille eesmärk on täita tühimik ürituste-, reklaami- ja meelelahutusmaastikul, kuid teha seda teadlikult, sisukalt, kvaliteetselt ja vastutustundlikult.
kuidas me seda teeme?
Tänu meie suurele tiimile, on meil valmidus aidata sind kõiges!
Aitame kaasa nii tehnilise, sisulise, strateegilise kui ka loomingulise toega, sest lisaks üritusturundusele ja tehnilisele toele töötame stuudioga ühe katuse all mitmete oma ala spetsialistidega väga erinevatest valdkondadest: reklaam, kunst, film, videoproduktsioon, kujundus, trükk, graafiline disain, turundus.
❒ Projekte saame luua sinu kontoris, mõnes unikaalses asupaigas või meie enda stuudios -> tänu sellele saame erinevaid tehnilisi ideid kuluefektiivselt ja kiirelt teostada.
 
❒ Järgime, et tegevus oleks võimalikult kontaktivaba, hügieeniline ja läbimõeldud: minimaalne tiim, nõuetele ja olukorrale vastavad tervishoiumeetmed ning igakordne desinfitseerimine.
 
❒ Stuudio on kohandatav ning muudetav vastavalt soovidele, stiilile, projekti sisule ning (eri)olukorrast tingitud nõuetele, mis võivad jooksvalt muutuda.
 
❒ Meil on stuudios olemas kvaliteetne tehnikapark (audio-, valgus-, video- ja ülekandetehnika) koos tehnilise meeskonnaga ning lai valik dekoratsioone ja mööblit. Lisaks saame lisatehnika saata kulleriga ka veebisilla vahendusel kontaktis olevate inimeste kodudesse.
🍳 20. märtsil toimus Radiustech Studios esimene suurem veebiüritus Kuldmuna,
mis valmis Turundajate Liidu ja mitmete agentuuride ning loovinimeste ühistööl. 
Loe lähemalt siit -> www.turundajateliit.ee/uudised/kuldmuna-toimub-esmakordselt-otse-eetris-telesaate-formaadis.
hübriidsündmuste vormid:
Sisekommunikatsioon:

 Seminar / konverents / workshop / webinar 

 

Kuidas edastada olulist infot kvaliteetsel ja tõhusal viisil? Avaliku hübriidsündmuse vormis, mis võimaldab ohutult omavahel reaalajas mõtteid vahetada ja küsimusi küsida Külalised / panelistid võivad asuda kas stuudios või osaleda videosilla teel.

Ürituse isikupärasemaks muutmiseks saab juurde genereerida polle, videomaterjale, presentatsioone jms.

 

elemendid & väärtused: areng, innovatsioon, informatsioon, kasv, tööandja bränding.

 

 Koosolek / strateegiapäev / kick-off 

 

Kuidas viia oluline info oma meeskonnale päriselt kohale? Edasta see vahelduslikult ja dünaamiliselt läbimõeldud hübriidse meeskonnasündmuse vormis, mis kaasab ettevõtte töötajad saatejuhtide ja -külalistena ning on interaktiivne ja põnev. Selleks, et sisu veelgi toetada, saab lisada sündmusele juurde ka meelelahutust ja mänge.

 

elemendid & väärtused: strateegia seadmine, goal-setting, meelelahutus, motiveerimine.

 

 Team-building / aastapäev / sünnipäev / jõulupidu 

 

Kuidas selgitada eesmärke ja tugevdada brändi ka ettevõtte siseselt ajal, mil füüsiliselt kokku tulla ei saa? Sisekommunikatsiooni toetamiseks on parim lahendus luua meelelahutuslik telesaate-vormis interaktiivne hübriidsündmus, mille kava on läbimõeldud, hoogne ja publikut kaasav. 

elemendid & väärtused:  meelelahutus, mängud, tähistamine, team-building.

väliskommunikatsioon:

 Toote lansseerimine / sünnipäev / kliendipäev 

 

Kuidas toetada efektiivselt ettevõtte brändi sellest väljaspool ning tugevdada kliendikommunikatsiooni? Meelelahutusliku telesaate-vormis interaktiivse hübriidsündmusega koos detailselt läbimõeldud ja publikut kaasava programmiga, mis ühendab inimesi ja  aitab luua uusi kontakte.

 

elemendid & väärtused: presentatsioon, networking, kliendisuhted, müük, esitlus.

 

 Koosolek / strateegiapäev / kick-off 

 

Kuidas viia oluline info oma meeskonnale päriselt kohale? Edasta see vahelduslikult ja dünaamiliselt läbimõeldud hübriidse meeskonnasündmuse vormis, mis kaasab ettevõtte töötajad saatejuhtide ja -külalistena ning on interaktiivne ja põnev. Selleks, et sisu veelgi toetada, saab lisada sündmusele juurde ka meelelahutust ja mänge.

 

elemendid & väärtused: strateegia seadmine, goal-setting, meelelahutus.

 

 Seminar / konverents / workshop / webinar 

 

Kuidas edastada olulist infot kvaliteetsel ja tõhusal viisil? Avaliku hübriidsündmuse vormis, mis võimaldab ohutult omavahel reaalajas mõtteid vahetada ja küsimusi küsida - Külalised / panelistid võivad asuda kas stuudios või osaleda videosilla teel. Ürituse isikupärasemaks muutmiseks saab juurde genereerida polle, videomaterjale, presentatsioone jms. 

elemendid & väärtused: strateegia seadmine, goal-setting, areng, informatsioon, tööandja bränding.

#ärajätaära #teostateadlikult
Lisainfo ja broneeringud:
info@milestone.ee // 526 98 90
 
Milestone Events on üritusturundus- ja produktsiooniagentuur, mistõttu on meil võimekus aidata Sind professionaalsel tasemel nii sisu kui teostusega, luues selliselt paremini toimivaid terviklahendusi. Oleme 2018 aasta turundusagentuuride maine & klientide rahulolu uuringu tulemustel hinnatud esikoha vääriliseks nii projektijuhtimise kvaliteedis, loovuses kui ka võimekuses olla turunduses strateegiline partner. 
Loe tagasisidet meie hübriidsündmustele -> siit.
 
milestone events
tagasiside hübriidsündmustele:
 

"Väga mõnus formaat! Vahepeal ununes ära, et see ei olegi mingi tv3 või kanal2 telesaade. Väga professionaalne teostus!"

CGI hübriidürituse vaatajad

"Aitäh, Maris! Suured tänud väga hea kogemuse korraldamisest!"

KONE hübriidüritus

 

"Aitäh korraldajatele, mis te seal täna õhtul tegite. Suutsite videopildi vahendusel inspireerida ja edasi kanda seda ülimat väärtust! Idee ja teostus olid väga ägedad ja päris mitu korda sai korralikult naerda. Oli au jälgida ja sellest osa saada!"

CGI hübriidürituse vaatajad

"Kiidusõnad korraldajatele! Väga mõnus vaatamine - ei olnud kordagi tunnet, et igav ja üksluine ning et paneks hoopis filmi peale. Tubli töö!"

CGI hübriidürituse vaatajad

"Baltic Hemophilia Nurses conference was very well organized, my compliment to the comittee. Thanks for the possibility to take part!"

10th Hemphilia Nurses Hybrid-Conference 2020 - viewers from the Netherlands

"Jäime oma virtuaalüritusega väga rahule. Muidugi oli kahju, et meid rohkem ei saanud stuudios olla, aga ka sellises setupis asi toimis ja kahtlemata oli õige otsus vähemalt päeva esimene pool professionaalse tehnikaga filmida ja edastada!"

MTA hübriidüritus

"We definitelly should ask your tips for the next hybrid-event!"

10th Hemphilia Nurses Hybrid-Conference 2020 - viewers from the UK

"Suurepäraselt teostatud konverents. Väga professionaalne!"

Kaitsetööstuse Liidu hübriidne Aastakonverents - osalejad

"Koostöö väga meeldis ning loodetavasti jätkame järgmisel aastal samal lainel"

Kaitsetööstuse Liidu hübriidne Aastakonverents

Radiustech Studio 2.0 on valminud Radiustech Production'i ja Milestone Events'i koostööl.

© 2020   Milestone Events / Radiustech OÜ